Seitse ebatavalist hotelli üle maailma!

Maailmas leidub palju omapäraseid majutusi, mis annavad külastajatele veidi teistsuguse elamuse, kui muidu. Teeme väikse ülevaate põnevatest majutusest erinevatest maailma nurkadest.

Giraffe Manor, hotell Keenias.


Kuidas tundub, hommikusöök koos kaelkirjakuga? Nairobi mõisa loodud hotellis tulevad igal hommikul kella paiku 9 kaelkirjakud akende alla, et külaliste käest maiuspalasid küsida. Lisaks kaelkirjakutele elavad hotelli territooriumil veel elevandid, ninasarvik, sebrad ja mitmed muud eksootilised loomad – eksootiline puhkus garanteeritud.

STF Jumbo Stay, meie enda lähedal, Stockholmis.


Tahad teada saada, mis tunne on veeta öö lennukis? Seda, aga saad teha meie enda naabri juures. Arlanda lennujaama lähedal asuv Boeing 747-sse loodud hotell. Saadaval on ka tasuta transfeer hotelli ja lennujaama vahel.

Santos Express, Lõuna-Aafrika Vabariik


Samas, kui lennukis ööbimine tundub ammendunud, siis Lõuna-Aafrikas on võimalus ööbida rongikupees. Lausa seitse erinevat majutustüüpi olemas. Suur pluss muidugi on see, et kaunis liivarand asub kõigest 100 meetri kaugusel. Ideaalne puhkus, kes tahab muuta reisi veidi huvitavamaks.

Atlantis The Palm, hotell Dubais.


Kuidas tundub, magamistuba jagada koos maa-aluse veemaailmaga, kus elab üle 65 000 erilise veelooma, nende seas haruldases kalad, haid jt. Suurepärane luksuslik hotell perepuhkuseks koos lastega või aktiivsetele noortele. Hotelli veepark pakub mitmeid ennenägematuid lõbustusi. 20-minutilise sõidu kaugusel asub Mall of the Emirates, hotelli juures on metroopeatus. Hotelli lähedale jääb veepark Aquaventure (tasuta sissepääs) ja The Lost Chambers akvaarium.

Book And Bed, raamatuhuviliste hotell Tokyos.


Mugavalt paiknev 4-minutilise jalutuskäigu kaugusel Ikebukuro jaamast, seda on kajastatud erinevates rahvusvahelistes meediaväljaannetes ning puhkajad ööbivad raamaturiiulite vahel asuvates voodites. Hotellis on üle 3000 erineva teose, mida lugeda.

Golden Crown — Levin Iglut, Soome


Soojustatud klaasist iglud asuvad Lapimaal Utsuvaara mägismaal ning pakuvad piiramatuid vaateid põhjataevasse, kus sageli on näha ka virmalisi.

Kokopelli’s Cave, USA


Ela nagu koopamees — see 150 ruutmeetri suurune maa-alune koobas asub 20 meetri sügavusel maa all ning seal on olemas magamistuba, mullivann, köök, söögituba ja kaminaga elutuba.

Tagasi blogisse