Fantaasiareisid meeskond

 

FANTAASIA REISID OÜ tegutseb juba aastast 2005 ning on nende aastate jooksul teenindanud paljusid meeldivaid kliente.

Oma isiklikele kogemustele toetudes soovime oma klientidele pakkuda meeldejäävaid puhkusereise maailma erinevatesse piirkondadesse. Maailm on võrratu ja väärib avastamist.

Võta aeg maha ja leia aega väljuda oma argielu rutiinist ning ammutada jõudu päikesest ja soojast mereveest!

Maailm on meile avatud – kasutage võimalust!

Meie reisivalikust leiavad oma puhkuseks sobiliku nii kultuurihuvilised kui vaikuse nautijad, nii sukeldujad kui mägimatkajad ja loomulikult ka päikesehoolikud!

Pakume Teile:

  • Traditsioonilisi puhkusereise – Egiptuse kuumadesse kuurortidesse; Türki – nautima türkiissinist merd ja kuldseid liivarandu; Kreekasse tutvuma põneva ajalooga; Hispaania aktiivse ööeluga puhkepiirkondadesse, kunstihuvilistele pakume reise Itaaliasse ning lõõgastavaid puhkusereise Bulgaaria liivarandadele jne. Otsereisidega saate puhata Portugalis ja Madeiral, Mallorcal ja Maltal, Küprosel ja Montenegros! Valik muutub üha avaramaks!
  • Lennureisid kaugetesse eksootilistesse sihtkohtadesse (Tai, India; Sri Lanka, Dubai jt)

 

Lase fantaasial lennata ja naudi võrratut maailma!

 

Meie tegemistest:

Väike arvamus Õhtulehes: https://mehele.ohtuleht.ee/673787/kui-turgis-void-koik-hinnas-reisil-juua-piiramatult-siis-itaalias-saad-ehk-toidu-korvale-vaid-pokaali-veini

Täna suvi+  https://www.youtube.com/watch?v=5-FCOuVxBhw&feature=youtu.be

Tourest 2018 http://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/elusaated/teleturg/16404-2018-02-17-tourest-2018

Fantaasia Reisid ja reporter Kristiina Võsu seiklused Tenerifel 2018 1. osa http://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/varia/16424-2018-02-19-reporter-vosu-seiklused-tenerifel

Fantaasia Reisid ja reporter Kristiina Võsu seiklused Tenerifel 2018 2. osa https://drive.google.com/file/d/1BfNClUgXsFfUTUeQrD_EA9QCfFwTllXy/view

 

Juriidiline aadress: Fantaasia Reisid OÜ, 74629, Käooja tee8, Salmistu, Kuusalu vald, Harjumaa

Pangakontod

Fantaasia Reisid OÜ
Reg.nr.11109786
KM kohuslane reg.nr. EE100958803

Swedbank:
Konto: EE372200221027101282
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

SEB Bank:
Konto: EE891010220043125013
BIC: EEUHEE2X

 

Meie meeskond

Team member photo

Silvi Kruusenvald

Tel: +372 6728299

Email: silvi@fantaasiareisid.ee

Olen töötanud turismialal aastast 1999 ning olnud esindajana Egiptuses Sharm el Sheikhis ja reisisaatjana paljudel bussireisidel Euroopas (Amsterdam, Pariis, Berliin, Praha jne).

Olen külastanud Iisraeli, Jordaaniat, Dubaid, Egiptust (nii Sharm el Sheikh, kui Hurghada ja mitu korda käinud ka Niiluse kruiisil), Marokot, Kreekat (Thessaloniki, Kreeta, Korfu, Santorini, Rhodos, Zakhyntos ja mitmed väikesaared), Küprost, Maltat, Horvaatiat, Montenegrot, Itaaliat (ringreisina kuni Caprini ja Lido de Jesolo, Rimini, Sitsiilia), Tuneesiat, Hispaaniat (Mallorca, Costa del Sol, Barcelona, Costa Daurada, Lanzarote, Tenerife ja Gran Canaria), Portugali (Algarve, Playa de Rocha ja Madeira) Bulgaariat (erinevad kuurordid), Türgit (Alanya, Kemer, Bodrum, Marmaris ja teised lähiümbruse piirkonnad), Taid (Pattaya, Koh Changi ka Koh Samui saared), Indiat (Goa) ja Indoneesiat (Bali, Lomboki ja Jaava saared) USAs.
Läbi on käidud ka enamus Euroopa riike - Soome, Rootsi, Prantsusmaa, Tšehhi, Holland, Taani, Belgia, Saksamaa, Poola, Austria, Itaalia jt.

Team member photo

Kirsi Kruusenvald

Tel: +372 5137798

Email: kirsi@fantaasiareisid.ee

Turismiga olen tegelenud 2000.a alates.

Olen külastanud Itaaliat - Sorrento piirkonda, Egiptust (Sharm el Sheikh, Hurghada ja ka Niiluse kruiis), Kreekat (Kreeta, Kosi ja Rhodose saared), Türgis (Kemer, Alanya, Bodrum jt.), Hispaania (Costa del Sol, Tenerife saar), Dubaid, Moskvat, Londonit ja Maltat ning Dominikaanit, Puerto Ricot ja USA. Bussireisidega olen käinud mitmetes Euroopa riikides -Tsehhi, Prantsusmaal.

Team member photo

Romet Safonov

Tel: +372 55583511

Email: romet@fantaasiareisid.ee

Turismiga olen tegelenud 2016.a alates. Olen külastanud Egiptust (Hurghada ja Sharm El Sheikhi), Türgit (Istanbul, Kemer, Alanya, Bodrum jt.), Hispaaniat (Tenerife saar, Gran Canaria), samuti ka Kreetat ja Bulgaariat.

Muidugi on mul kõik meie naabrid nähtud ja kuuldud (Venemaa, Läti, Soome, Rootsi ja Norra).

Team member photo

Madlin Viil

Tel: +372 5121112

Email: madlin@fantaasiareisid.ee

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu Kolldeži turismi- ja hotelliettevõtluse eriala ning olen jätkuvalt tegelenud turismiga seotud valdkondades juba aastast 2000.

Olen külastanud Kreekat, Bulgaariat, Itaaliat, Hispaaniat (k.a Kanaari saared), Prantsusmaad, Türgit, Egiptust, Taid, Venemaad ning läbi on käidud ka enamus Põhja- ja Kesk-Euroopa riigid.