Unustamatu puhkus perega – spetsiaalselt valitud hotellid sügiseseks koolivaheajaks

Toome Teieni hotellid, mida soovitame koolivaheaja reisideks peredele. Hotellides on olemas kõik vajalik, et puhkus lastega oleks tore ja meeldejääv: veepargid, lõbustuspargid, miniloomaed ja JÄÄTIS

Oleme isiklikult välja valinud 18 parimat perehotelli, mis sobivad suurepäraselt lõõgastavaks puhkuseks. Iga hotell on põhjalikult kontrollitud ja soovitatud, tuginedes meie enda kogemustele ja rahulolevate klientide tagasisidele. Lisaks kinnitab ka Tripadvisori kõrge reiting hotellide kvaliteeti.

Meie 19-aastane kogemus reisinduses võimaldab meil leida parimad pakkumised ka kõige nõudlikumatele soovidele. Pakume personaalset ja kiiret teenindust, et tagada meeldejääv puhkusereis, mis vastab just Sinu ootustele. Arvestame alati Sinu eelistusi ja võimalusi, et leida sobivaimad sihtkohad ja hotellid ning anda väärtuslikke nõuandeid, mida seal teha.TÜRGI HOTELLID:

AKKA Hotellid ANTEDON ja ALINDA 5*

Mõlemad hotellid asuvad Kemeri piirkonnas ja on superilusate mäevaadetega.
Antedon on suurel territooriumil paiknev kõrge tasemega 5* hotell. Alinda on väiksema ja kompaktsema hotellialaga. Mõlemas hotellis on väga kiidetud toitlustus ja jäätisevalik on samuti väga hea. Loomulikult ei puudu ka veepark ja miniklubi.
Mõlemat hotelli oleme ise mitmeid kordi külastanud ja samuti on meil väga palju korduvkliente, mis näitab hotelli head ja stabiilset taset.
Tripadvisori hinnang  4,5/5
Antedon
Alinda 

 

CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD 5*

Hotell asub Side piirkonnas. Väga suur hotelliala, suur veepark, lõbustuspark ja miniloomaaed. Aktiivne animatsioon ja õhtused showprogrammid on väga head. Hea toiduvalik. Oleme ise siin korduvalt puhanud oma peredega.
Kes tahab veidi privaatsemat puhkust saab valida hotelli Select villade ala, kus on oma bassein ja a la carte restoran.
Tripadvisori hinnang 4/5

 

TURAN PRINCE 5*

Hotell asub Side piirkonnas. Hotellil on ilus roheline ja hubane territoorium, kõik on käe-jala juures. Veepark on väike, suurematele lastele on 3 liutoru. Pere väiksemaltele lastele on ka mini lõbustuspark. Õhtuti animatsiooniprogramm.
Tripadviori hinnang 4/5

 

LONG BEACH RESORT 5*

Väga populaarne hotell eestlaste seal juba aastaid. Jääb Alanya piirkinda, u 130km kaugusel lennujaamast. Meeletu suur hotelliala, suur veepark, väga palju basseine. Igas vanuses lastele palju tegevust, minigolf, seikluspark, miniloomaaed jne. Aktiivne animatsioon ja õhtused showprogrammid.
Tripadvisori hinnang 4/5

LONICERA RESORT AND SPA HOTEL 5* ja LONICERA WORLD 4*

Need 2 hotelli jagavad oma territooriumit. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Veepark igale vanusele. Ka pere pisematele on tegevust mänguväljakul. Hea toitlustuse tase. Aktiivne animatsiooniprogramm.
Tripadvisori hinnang 4/5

 

EFTALIA OCEAN 5*

Eftalia hotellikett on väga suur ja neil on 7 erinevat hotelli. Me tooks välja Ocean hotelli. Väga palju erinevaid basseine, suur veepark nii väikestele lastele kui ka teismelistele. Ilus liivane rand ja aktiivne animatsioon.
Tripadviosi hinnang 4/5

 

TUI MAGIC LIFE JACARANDA 5*

Kuurort asub laial liivarannal Side lähedal. Hotell pakub mitmeid spordivõimalus, sh zumbat ja rannavõrkpalli, lastele ja täiskasvanutele on olemas mitmekesine meelelahutusprogramm. Veekeskuses on suur ujumisbassein, lõõgastusbassein, tegevusbassein ja loomulikult ka liumäed.
Tripadvisori hinnang 4/5

 

AQUAWORLD BELEK BY MP HOTELS 5*

Hotellil on suur territoorium, kus on oma liiva- ja kivikliburand, aktiivne meelelahutus, 5 restorani, baar, spaakeskus ja  hea veepark.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

Ja on veel ka palju kõrgema kategooria 5* hotelle nagu Gural Premier Tekirova, Rixose hotellikett, Ela Exelence Resort, Gloria hotellikett, Papilloni hotellikett

 

KREEKA HOTELLID:

STAR BEACH VILLAGE AND WATER PARK 4*+

Hotell asub Hersonissose lähedal. Väga ilus liivarand. Hotellis on olemas ka veeprak, mis pakub elamusi nii suurtele kui väikstele. Hotell töötab kõik hinnas kontseptsiooni alusel. Aktiivne animatsiooniprogramm.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

GOUVES WATER PARK HOLIDAY RESORT 5*

Hea tasemega 5* hotell Kreetal. Olemas on oma väike veepark ja palju basseini. Hotell on ka swim-up toad. Toitlust samuti kiidetakse. Töötab kõik hinnas kontseptsiooni alusel.
Tripadvisori hinnang 4/5

 

GRAND HOTEL HOLIDAY RESORT 4*

Suurel terriotooriumil asuv heatasemeline hotell Kreetal. Rand on jalutuskäigu kaugusel. Olemas oma veepark. Toitlustuse kohapealt on olemas 2 valikut: hommiku- ja õhtusöökidega pakett või kõik hinnas teenusega.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

CRETA MARIS BEACH RESORT 5*

Rannakuurort asub Kreeta saarel võluvas Hersonissose linnas. Peresõbralikus kuurordis on muljetavaldav valik luksuslikke mugavusi, sealhulgas mitu välibasseini, erarand, spaa ja valik peeneid restorane. Siin on kõik, mida vajate unustamatuks puhkuseks. Ideaalne valik neile, kes otsivad lõõgastavat puhkust kauni saare südames.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

LYTTOS BEACH 5*

Hiiglaslikul territooriumil asuv Kreeta hotell. Hersonissose lähedal. Ideaalne valik peredele, 6 erinevat basseini, liumäed. Väga lai tubade valik.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

SOL by MELIA MARINA BEACH 4*

Asub Kreetal Gouvesi kuurordi lähedal. Väga ilus liivarand. Liumäed väikestele lastele. Pakub kõik hinnas teenust.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

FODELE BEACH AND WATERPARK HOLIDAY RESORT 5*

Suure veepargiga hotell Kreetal. Täiskasvanutle on 7 limuäge ja lastele samuti 7 liumäge. Väga suur territoorium. Ainus miinus on see, et kuna asub mäenõlval, siis territorriumil on palju treppe. Toiltustus kõik hinnas. Kiidetakse hotelli toitlustust.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

NANA GOLDEN BEACH 5*

Hotell on ideaalne sihtkoht peredele, kes otsivad Kreetal luksuslikku mereäärset puhkust. Väga ilusa disainiga renoveeritud toad. Kiidetud toitlustus. Suur veepark.
Tripadvisori hinnang 5/5

 

LINDOS PRINCESS 4*

Hotell asub Rhodosel Lindosel, lennujaamast u 55km kaugusel. Väga hea hotell lastega peredele – suur mänguväljak, veepark, lasteklubi ja ilus liivane rand. Teenindus ja toitlustus väga hea. Pakub kõik hinnas teenust.
Tripsavisori hinnang 4,5/5

 

RODOS PRINCESS BEACH HOTEL 4*

Väga hea tasemega 4* hotell Rhodosel. Suure ja rohelise territooriumiga ja renoveeritud tubadega, Olemas ka swim-up toad. Lastele väike veepark. Töötab kõik hinnas kontseptsiooni alusel.
Tripadvisori hinnang 4,5/5

 

Parim aeg broneerida on kohe. Kohti on vähe ja head hotellid soodsmate hindadega müüakse kiirelt välja. Küsi täpsemt pakkumist  info@fantaasiareisid.ee

 

 

Tagasi blogisse