Rixos Hotelliketi hotellid Türgis

Rixose hotellid on kindlasti tuntuimad VIP hotellid Eesti turistide seas.
Aastaid kõrget kvaliteeti pakkunud hotellidel on palju korduvkliente ja hotellid suudavad neile pakkuda meeldejäävat puhkust.

 

Lastega peredele on  Rixose hotellidel vaba sissepääs RIXOS THE LAND OF LEGENDS LÕBUSTUSPARKI – KLIKI SIIA

 

RIXOS SUNGATE – THE LAND OF LEGENDS FREE 5* , all exclusive all inclusive (Beldibi)

Suurel territooriumil paiknev huvitava arhitektuuriga hotell Rixose hotelliketis. Omaette suletud ja valvatava alaga VIP-piirkond eriti nõudlikele klientidele. Väga lai teenuste ja tegevuste valik – seetõttu on ta väga populaarne meie turistide hulgas.
Ehitatud 2005. aastal, viimati renoveeritud 2023. aastal. See avar 250 000 m² suurune kuurort asub Antalya lahe rannikul ning külalised saavad nautida 720 meetri pikkust randa, spaad ja veekeskust. Kõikidel elegantsetel tubadel on rõdu.

Hotell koosneb omavahel ühendatud 8- korruselistest peahoonest (Main building) ja 5-korruselisest Marine korpusest; kahest Terrace House hoonest (4 ja 5 korrust) ning Club Diamond korpusest (26 2-korruselist villat ja Poseidon Presidential Villa ning 4-korruseline korpus, kus asuvad toatüübid – Executive Room, Executive Jacuzzi Room & Executive Suite).
Suvehooajal on võimalus nautida eriteemalisi pidusid, basseinipidusid, diskoriga tantsuõhtuid, maailmakuulsaid etendusi ja kontserte. Külalised saavad mitmel päeval nädalas kuulata ka elavat muusikat.
Kuurordis Sungate on vaba aja veetmiseks palju võimalusi, näiteks jõusaal, tenniseväljakud ja neljarajaline bowlingusaal. Spaas pakutakse mitmesuguseid lõõgastavaid protseduure, sealhulgas näohooldusi, massaaže ja vesiteraapiat. Nooremate külaliste meelt lahutab avar lasteklubi Rixy Club.

HOTELLI NÄETE SIIT: KLIKI SIIA

 

RIXOS PREMIUM TEKIROVA – THE LAND OF LEGENDS FREE 5*,  All exclusive all inclusiv (Tekirovas)

Renoveeritud Rixos Premium Tekirova hotell loob ainulaadse pidustuste ja mugavuse õhkkonna. Luksuslik spaakeskus, suur rand, mugavad toad ja esmaklassiline Rixose teenus muudavad teie puhkuse unustamatuks.
Rixos Premium Tekirova – The Land of Legends Access meelelahutusmeeskond korraldab päeva jooksul erinevaid mänge ja sportlikke tegevusi, sealhulgas veepallimänge. Õhtuti saavad külalised nautida elava muusika ja tantsuetendusi. Nooremad külalised saavad vaba aega veeta miniklubis. Lapsed hindavad kindlasti klubi Rixy Kids, kus on kino, mänguväljak ja lasterestoran. Lisaks korraldatakse seal lastediskot.
Erinevad numbritoad majutamaks suuremaid peresid, veepark, basseinid, kaasahaarav animatsiooniprogramm. Mitmekülgne ja kvaliteetne toitlustus, 6 a la carte restorani.
Ideaalne puhkuseks peredele lastega.

HOTELLI NÄETE SIIT: KLIKI SIIA

 

RIXOS PREMIUM BELEK – THE LAND OF LEGENDS FREE 5* , All exclusive all inclusiv (Belek)

Rixos Premium Belek on üks Türgi eliithotellidest. Siin puhkus, meelelahutus, sport ja konverentsid muutuvad kunstiks! Hotellis korraldatakse regulaarselt maailmatasemel pidusid ja kuulsaimaid maailmanäitusi, kus osalevad maailmakuulsad kunstnikud, lasteetendused, erinevad spordiüritused, veepark Troy Aqua ja delfinaarium ning luksusbrändide kauplustega kaubanduskeskus. Igas vanuses noortele külalistele pakutakse meelelahutus- ja haridusteenuste valikut! Hotellis on Beleki piirkonna pikim erarand pikkusega 700 m. Tubadest avanevad kaunid vaatid Vahemerele ning hotelli ümber laiuvad kaunid pistaatsiametsad.
Toad on kaasaegselt ja mugavalt sisutatud. Restoranides pakutakse gurmee sööke erinevate maailma maitsetega.

Tähelepanu! Suitsetamine siseruumides on keelatud.

HOTELLI NÄETE SIIT: KLIKI SIIA

Tagasi blogisse