Tenerife parimad pakkumised!

Tenerifel leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust. lm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. See kõik muudabki Tenerife suurepäraseks puhkusekohaks!
Tenerife esimene lend Tallinnast stardib 09.10.20 ja viimane lend 23.04.21, hinnad al. 489.-


                                                                                 Toome Teieni parimad pakkumised:

Vigilia Park Apts

Hubased renoveeritud numbritoad, merevaatega basseinid. Sobib perepuhkuseks. Hind alates 520.-
Allegro Isora 4*

Suur valik lastele mõeldud meelelahutusi ja teenuseid. Väga aktiivne animatsioon. Hotelli ümbritseb suur pargiala. Sobib perepuhkuseks. „Kõik hinnas“ toitlustus.


Hind alates 583.-
Hovima Santa Maria 3* Ookeani lähedal asuv apartementhotell. Oma klassis heal tasemel. Numbritoas on kööginurk.  Keskuses, läheduses kauplused. Hubased toad. Sobib igas vanuses puhkajale. Hind alates 681.-
Sol Tenerife 4*

Oma hinnaklassis hea hotell, mis asub Playa De Las Americase keskel. Hotelli kõrval on palju diskoteeke, baare ning kauplusi. Sobib hästi aktiivseks puhkuseks ja noortele.


Hind alates 824.-
Best Tenerife 4* Keskuse vahetus läheduses asuv hotell koos hubase hotellialaga. Sobib perepuhkuseks ja puhkuseks noortele. Hind alates 863.-
Best Jacaranda 4*

Hea asukohaga hotell, läheduses rand ja keskus. Hotellialal originaalse kujuga basseinid, millest üks on veejoa kujuga ja on troopilise aiaga ümbritsetud. Sobib perepuhkuseks.

Hind alates 863.-
Hovima La Pinta Beach Front Family Hotel 4*

Sobib puhkuseks paaridele või perepuhkuseks. Costa Adeje kuurort ja ranna vahetu läheduses teevad puhkuse eriti lõõgastavaks ja meeldivaks.

Hind alates 922.-

Iberostar Selection Anthelia 5*


Tõeliselt luksuslik hotell, kus on hea teenindus ja hõrk köök. Suurel territooriumil asub purskkaevudega kaktusepark, mida ilmestavad kanaarilinnupuurid. Romantiline ja kõrgetasemeline hotell, mis sobib igas vanuses mugavust ja kvaliteetset puhkust hindavale külastajale.

Hind alates 1122.-
Be Live Experience La Nina 4*

“Kõik hinnas” hotell, mis pakub laia teenustevalikut nii lastele kui täiskavanutele, sobilik perepuhkuseks. Hea asukoht otse keskuses, läheduses palju kauplusi, baare, restorane.

Hind alates 1136.-

Sandos San Blas Nature Resort&Golf 5*


Hea tasemega “kõik hinnas” 5* hotell, asub esimesel liinil ning on ümbritsetud loodusliku San Blas ökosüsteemiga. Sobib lastega peredele aktiivseks puhkuseks, hotell pakub laia valikut animatsiooniprogramme nii täiskasvanutele kui ka lastele. Sobib ka paaridele romantilise puhkuse veetmiseks.

Hind alates 1192 EUR

 

Tagasi blogisse