SEIŠELLID perioodil 29.12.2020-09.03.2021 hinnad al. 1185.-

Mahe saar

Mahe saar on kõige suurem Seišellide saarestiku arhipelaagis, kus elab kogu riigi absoluutne kogus elanikke (peaaegu 90%). Mahe saarel asub samuti ka riigi pealinn ja põhilennujaam Victoria. Kuigi see saar on arhipelaagis kõige tihedamini asustatud, siis pindalalt ei ole ta suur, kõigest 26 km pikkuselt ja 17 km laiuselt. Saare pinnamood on üsna huvitav ja künklik.

Reisid algusega Tallinnast toimuvad perioodil 29.12.2020-09.03.2021 (8 ööd)

Parimad hinnad alates:

Au Fond De Mer View 2* söökideta al. 1185.-
Diver’s Lodge 3* hommikusöökidega al. 1199.-
La Residence 2* söökideta al. 1215.-
La Villa Therese 2* söökideta al. 1265.-
Augerine Hotel 3* hommikusöökidega al. 1379.-
Auberge d’Anse Boileau 3*+ hommikusöökidega al. 1489.-
Valmer Resort 4* hommikusöökidega al. 1565.-
Crown Beach 4* hommikusöökidega al. 1669.-
Kempinski Seychelles Resort 5* hommikusöökidega al. 1899.-
The H Resort Seychelles Beau Vallon Beach 5* hommikusöökidega al. 2149.-

… ja lai valik teisi hotelle! Küsi pakkumist!

Hinnad on informatiivsed ja võivad muutuda!

PS! Väljumised toimuvad ka Riiast! Küsi pakkumist!

Vedajaks on Turkish Airlines ja lend toimub ümberistumisega Istanbulis.

 

Mahe saar

Seišelli mäe Rahvuspargis (Morne Seychellois National Park) asub ka riigi kõige kõrgem tipp, mida nimetatakse ka Seišelli mäeks (905 m). Mahe troopilistes metsades kasvavad väga haruldased taimeliigid, mida leidub ainult selles maailma nurgakeses, näiteks meduuspuu (jellyfish tree), sarracenia (pitcher plant), palju haruldasi orhideeliike. Nende nägemiseks saate minna matkale ühele saare matkarajale. Erilise ilu poolest erinev Mahe meelitab igal aastal massiliselt turiste, sest selle infrastruktuur on suurepäraselt arenenud, hulgaliselt heade hotellide ja kvaliteetsete teenustega turistide jaoks. Saarel on imeliselt ilusad pikad valge liivaga metsikud rannad, looduses puhkamise kohti ning ka linnatänavatel on mida vaadata. Tasub külastada kohalikke galeriisid, muuseume, botaanikaaeda, karismaatilisi poode ja pisikesi kohvikuid. Uute maitsete otsingul soovitatakse piiluda tehastesse, kus valmistatakse rummi või teed. Mahe’l on väga mugav ühendus ka teiste Seišellide saartega, millele tasub kindlasti kulutada päev kuni kaks.

Siin on mõned soovitused – mida vaadata Seišellidel:


Vallée de Mai rahvuspark

Üks maailma väiksemaid orge, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse, mis säilitab oma põlised troopilised metsad oma ainulaadse taimestiku ja loomastikuga. Siin saab näha rändrahne, madusid, roomajaid, erinevaid linnuliike ja imetajaid ning ka erinevaid palmipuid. See org on ainus koht, mis sobib palmipuudele, et toota merekookost, mida tuntakse ka kui Coco de Mer nime all. Need on hiiglaslikud kookospähklid, mis kaaluvad üle 20 kilogrammi ning peegeldavad täpselt meeste ja naiste anatoomiat.


Praslin saar

Praslin on Seišellide suuruselt teine saar, mis on 3-tunnise paadisõidu kaugusel Mahest. Praslin on väike, kuid väga mitmekesise taime- ja loomariigiga. Saar kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse, sest see on ainus koht, kus kasvab looduses topelt kookospähkel. See on üks vähestest inimeste poolt puutumatutest saartest. Kui kindral Gordon tuli saarele rohkem kui sada aastat tagasi, arvas ta, et leidis tõelise Eedeni aia. Saarel nägi ta kahekordset kookospähklit, mis meenutas täpselt naise olemust.


Mahe saar

Mahe on suurim Seišellide saar. Sellel saarel elab umbes 90% Seišellide elanikest. Mahe on kõrgelt arenenud turismi infrastruktuuriga – huvitavad ekskursioonid, eraldatud koht, valged liivarannad. Selget ja rahulikku vett täiendavad võluvad korallriffid. Vaatamisväärsuste hulka kuuluvad turg, botaanikaaiad, rahvusliku ajaloo muuseum, arhitektuur, vanad istandused ja džungel.


Anse Intendance

Seda paika peetakse Mahe saare üheks kaunimaks rannaks. See salapärane ja võluv rand asub saare lõunakaldal ja on väga populaarne surfajate seas. Soovitav on külastada randa just surfihuvilistel.

Anse Boileau

Lennujaamast kõigest 12 km ja olete juba väga rahulikus kuurordis Anse-Boileau. Pikale veninud rand kuldse liivaga ulatub aeglaselt vette, mispärast ei leia te paremat kohta, et imetleda koos perega India ookeani taevasiniseid laineid. Rand on ka kalameeste töökohaks ning seetõttu on siin väga palju ilusaid paadikesi. Kuurort on ideaalne koht loojangute jälgimiseks, seepärast Anse-Boileau’sse tuleb palju inimesi, kes armastavad teha fotosid. Sellelt kuurordilt võib läbi naaberküngaste minna matkama ilusale matkarajale.


Anse Royale

Turistide lemmik kärarikas Anse Royale võib pakkuda väga palju: suurepärastest vaadetest kuni mitmekülgsete veelõbustusteni. Läbipaistev ja kristallpuhas madal vesi sobib ideaalselt nii lastega puhkuseks kui ka vees aktiivse puhkuse harrastajatele. See on ideaalne koht, et proovida veepealset sukeldumist ja surfamist. Lähedal asub väga palju restorane ja mitmekülgseid pisikesi külalistemaju. Kuigi rand meelitab väga palju turiste, on see nii suur, et igaüks leiab endale privaatse koha. Kuurordil, mis asub lennujaamast kõigest 12 km kaugusel, tasub külastada samuti ilusat otse ookeanile suunatud kirikut.


Baie Lazare

Pimestavalt valge liiv, ilusad graniidist kaljud ja taevasinine vesi on vaade Baie Lazare lahest, mis on poolkuu kujuga. Luksuslikud hotellid selle loodusime kõrval pakuvad eksklusiivset puhkust. Baie Lazare’i pürgivad veepealse sukeldumis-surfamise harrastajad. See koht meelitab ka paljusid fotograafe, kes soovivad pildistada loomulikke valge liivaga randasid. See veidi rahulikum kuurort on tuntud veel ka selle poolest, et kohalikud elanikud leidsid siin piraatide peidetud aarde. Baie Lazare asub lennujaamast kõigest 18 km kaugusel.


Beau Vallon

Kõigest 14 km kaugusel lennujaamast asuv Beau Vallon on kõige populaarsem kuurort Mahe saarel, millel paikneb Seišelli saarte üks kõige pikem rand. Siin on suurepärases koosluses imestusväärne maastikuvaade ja lõbustuste hulgaline valik ideaalselt arenenud infrastruktuuriga. Kuldne liiv ja madal vesi meeldivad igale reisijale. Eemal ookeanis mulisevad lained, mis üllatavad oma ideaalsusega ning meelitavad siia kuurordile ka paljusid surfajaid ja veelohe harrastajaid. See on ideaalne koht aktiivseks ajaveetmiseks, erinevate veeprogrammide ja unustamatu ööelu armastajatele.


Bel Ombre

Asudes populaarse Beau Vallon’i kõrval on see kuurort suurepärane valik neile, kes tahab olla aktiivne, kuid samas veeta aega rahulikus ja unikaalses kohas. Bel Ombre kaldad on kaetud järskude kaljudega, millelt avaneb suursugune vaade. See on ideaalne koht neile, kellele meeldib jalutada looduses. Mugav on see, et imestamapanev rand Beau Vallon asub täpselt kõrval, seepärast püüate kaks jänest korraga — naudite rahu ja saare kõige ilusamat randa koos hulgaliste lõbustustega. Bel Ombre asub lennujamast kõigest 16 km kaugusel.


Grand’Anse

Veel üks imeline alternatiiv eraklikuks ja rahulikuks puhkuseks on Grand’Anse, mis asub lennujaamast kõigest 17 km kaugusel. Randa kaunistavad imelised kaljud, mis annavad sellele kohale erilise karisma. Vesi lahes on suhteliselt sügav ning seetõttu sobib see koht kõige paremini surfingu ja looduses metsiku lõbutsemise harrastajatele. Kuurordil on mitu suurepärast hotelli ja restorani, mis pakuvad ülimaitsvaid roogasid. See on suurepärane valik eriliseks puhkuseks, et pildistada ja nautida aega eemaldunud kohas.


Pointe Au Sel

See kuurort asub lennujaamast lõuna suunas kõigest 9 km kaugusel ning on koht, mida hindavad rahu ja elavuse koosluse harrastajad. Ilusaim kuldne rand ja pimestavalt läbipaistev vesi köidavad eriti, sest ümber ei ole puhkajate inimmasse. Kohalikud kutsuvad seda eraldunud kohta veel ka ideaalseks rannaekskursioonide korraldamise kohaks. Veepealne sukeldumine jätab siin unustamatud muljed ning pronks päevitus tuletab veel pikemat aega meelde seda imelist paradiisinurgakest. Pärast puhkust looduses olete oodatud hulgalistesse lähedal asuvatesse poekestesse, suurepärastesse hotellidesse ja restoranidesse.


Port Glaud

Väiksem ja eemal asuv rand Port Glaud sobib eriti hästi rahuliku ja erakliku puhkuse harrastajatele. Vahest saate siin olla isegi täielikus üksinduses. Sellegi poolest kuurort, mis asub lennujaamast kõigest 22 km kaugusel, võib pakkuda hulgaliselt suurepäraseid teenuseid. Siin on piisavalt restorane, hotelle ja poekesi. Seda kuurorti kutsutakse üheks kõige maalilisemaks, sest siit võib näha ookeanis olevat saarekest. Mõõna ajal võib temani isegi jalgsi jõuda.


Takamaka

Kuldse liivaga rand Takamaka meelitab turiste ideaalse mere, palmide ja Takamaka puude kombinatsiooniga. Kuurordist, mis asub lennujaamast 18 km kaugusel, räägitakse tihti, et oma erilise iluga võib see ka kõneoskuse ära võtta. See on suhteliselt rahulik ja eemal asuv kuurort. Takamaka rand on suurepärane koht veepealse sukeldumise ja rahuliku puhkuse jaoks. Rannast veidi eemal asub mitu suurepärast hotelli. Minnes rannale jalutama ärge imestage, kui kohtate hiidkilpkonnasid, sest see on nende eriti lemmik koht.

Ekskursioonid – saa unustamatu reisielamus!


Mahe saare ekskursioon

 • Tutvustav
 • Terve päev

Avastame ühe maailma väikseima pealinna, Victoria, vaatamisväärsusi: külastame kesklinna ja pulbitsevat turgu, kus leidub värskeid puu- ja juurvilju, mereande ja vürtse. Peatume Seišellide ühe tähtsaima ajaloomälestise, 115-aastase Victoria kellatorni juures. Torn püstitati pealinna keskele 1. aprillil 1903. aastal. Tagasihoidlike majade taustal jääb silma ere värvilaik – see on Victoria väike, kuid imekaunis, omapärase dekooriga hinduistlik tempel, mida tasub kindlasti külastada.

Ekskursioon jätkub botaanikaaias, mis oma sajandipikkuse ajalooga on üks Seišellide vanimaid rahvuslikke mälestisi. 20 000 ruutmeetril laiuv eeskujulikult hooldatud kollektsioon hõlmab eakaid, eksootilisi ja endeemilisi taimi.

Järgmiseks külastame Mission Lodge’i – 1835. aastal loodud misjoniseltsi asundust, mida tol ajal kutsuti Venn’s Town’iks. Siin asus saare esimene kool, mis ehitati vabastatud orjade laste jaoks. Seišellidele jõudis rohkelt endisi orje, kes mingil põhjusel ei saanud oma kodumaale naasta ning paljud neist ei osanud ei inglise ega kreooli keelt. Misjonärid valisid ehituseks kõige odavama riigimaa, tol ajal oli 50 aakri aastarent 50 senti! Säilinud on ka 1883. aastal Seišelle külastanud briti kunstniku originaalmaal Venn’s Town’ist.

Lõpetame ekskursiooni vaateplatvormil nautimaks imetlusväärset vaadet kuulsale Edeni saarele.

Kaasa võtta: kaamera, ujumisriided, päikesekaitsevahend ja sularaha


Klaaspõhjaga laev

 • Tutvustav
 • Terve päev

Suurepärane võimalus avastada troopiliste korallrahude veealust maailma ühes Seišellide merealade rahvusparkidest. Siin saate tutvuda imeliselt mitmekesise mereelustikuga, näete kaladest kubisevat korallimetsa ning võite nautida põnevat veealust maailma. Teel olles avaneb teil ka võimalus kalu sööta. Saabumine ja väike ringkäik Moyenne’i saarel, kus inimesed elavad loodusega kooskõlas. Seda tõestavad ilmekalt saarel vabalt ringi jalutavad 105 maismaakilpkonna, keda teil kindlasti õnnestub kohata.

Kaasa võtta: kaamera ja sarong templi külastamiseks


Köisteed

 • Meelelahutus
 • Terve päev

Üks populaarsemaid sihtpunkte on köisteed Ephelia mäel, kokku kaheksa köisteed vahemikus 85 kuni 120 meetrit.

Lühike bagisõit mäejalamilt ülespoole, seejärel väike jalgsiretk, mille käigus avanevad hingematvad vaated Port Launay lahele, ning juba saabutegi esimese, tutvustava köistee juurde kaheksast adrenaliinitulva pakkuvast marsruudist, mis kulgevad läbi mäeküljel kasvava kauni metsa. Köistee jookseb nii metsa kohal kui ka puuvõrade vahel, seega pakub seikluslik elamus võimalust nautida puutumatut looduskeskkonda enneolematul moel. Läbi metsa liueldes kogete samal ajal ilu ja põnevust.

Kaasa võtta: kaamera ja sarong templi külastamiseks


Anse major/grand anse

 • Meelelahutus
 • Pool päeva

Transfeer teie hotellist Bel Ombre’sse ja Danzil’i, väljumine Danzili lõpp-peatuses. Minge mööda rada künkast üles umbes 200 m. Teelahkmel valige parempoolne rada, liikuge läbi väikese, kuid järjest kasvava Danzili asula järgides kollaseid rajamärke. Umbes 200 m pärast valige vasakpoolne, üles suunduv rada.

Matkarada järgib Loode-Mahé kivist rannikut ning viib väikese eraldatud Anse Major’i rannani. Suurem osa matkarajast asub Morne Seychellois rahvuspargi territooriumil ning pakub imetlemiseks muljetavaldavaid kaljunõlvu (Seišellidel kutsutakse neid ‘glacis’) ja Mahé kuivematele aladele iseloomulikku taimkatet.

Kaasa võtta: kaamera, päikesekaitsevahend, vahetusriided ja sularaha


Copolia

 • Meelelahutus
 • Pool päeva

Päralevedu teie hotellist Sans Souci-Port-Launay’sse ja saabumine sihtkohta – Looduse aeda. Val Riche-Copolia matkarada asub 300–580 meetri kõrgusel, Morne Seychellois rahvuspargi territooriumil ning siin on võimalik näha mitmeid huvitavaid liike. Peamine vaatamisväärsus on siiski putuktoidulised kanntaimed, mis kasvavad raja kõrgeima lõigu läheduses.

Seda rada peetakse parimaks ja lihtsaima ligipääsuga alaks, kus võib näha enamikku Seišellide kaljupinnasele ja keskmise kõrgusega mägismaale iseloomulikust taimkattest. Val Riche-Copolia rada iseloomustab tähelepanuväärselt kõrge elustiku mitmekesisus ja rikkalikult esindatud endeemilised liigid, sealhulgas tõelised haruldused nagu meduuspuu (Medusagyne oppositifolia).

Kaasa võtta: ujumisriided ja päikesekaitsevahend


Sukeldumine

 • Meelelahutus
 • Terve päev

Sukeldumispaikade sügavus jääb 8 ja 30 meetri vahele, seega leidub sobivaid tingimusi erinevate oskustega sukeldujaile. Enamasti toimuvad hommikused sukeldumised sügavamatesse vetesse ja pärastlõunased madalamatesse. Rannikulähedased sukeldumiskohad pakuvad rahulikke ja turvalisi tingimusi nii graniitsaarte kui ka korallrahude ümbruses. Korallrahud said küll 1998. aasta massilise pleekimise käigus kannatada, kuid mereelustik on suuresti taastunud ning kalu leidub rikkalikult.

Kaldast kaugemal asuvad või pikamaa sukeldumiskohad Graniidisaarte läheduses pakuvad Seišellide parimaid sukeldumiselamusi ja sobivad juba kogenud sukeldujatele, kuna kipuvad olema üsna sügavad.

Eritellimusel ehitatud kiirkatamaraanid võtavad kliendid peale otse sukeldumiskeskuste juurest rannalt ning viivad nad kiirelt ja mugavalt välja valitud sukeldumispaikadesse. Kõik sukeldumised on paadisukeldumised, mis töötavad seitse päeva nädalas. Päevas on vähemalt kaks sukeldumist. Kogu vajaliku varustuse saab kohapeal rentida, saadaval on Sherwoodi kaubamärgi sukeldumisvarustus, sealhulgas 3 mm kummiülikonnad ja lai valik maske ning lestasid sobimaks enamike inimeste suuruse ja kujuga. Keskusest on võimalik sukeldumisvarustust ja ujumistorusid ka osta, samuti pakutakse laia valikut teemakohaseid raamatuid ning liikide määramisjuhiseid ja käsiraamatuid.

Kaasa võtta: ujumisriided ja päikesekaitsevahend


Kalastamine

 • Meelelahutus
 • Terve päev

Seišellidel on rikkalikud kalaveed, võiks öelda lausa maailma parimad, kuna kalastusrekordite tegemiseks ei pea kaldast kuigi kaugele minema. Seišellidele kuuluvad juba Sarda lineolata ja Gymnosarda unicolori püügi maailmarekordid. Korallisaartest on aga kujunenud merel lendõngega püügi keskus. Siit võib saada silmapaistvaid trofeesid, leidub purikala ja marliine, erinevaid hailiike, hiid-noolhaug, ebaseriool ja vahuu, meriahvenlased, riffahvenlased, luiskala, kuldmakrell ja tuunid. Seišellid pakuvad põneva kalastuselamuse nii algajale kui ka juba kogenud õngitsejale.

Saadaval on nii rendipaadid kui organiseeritud kalastusekskursioonid, nii et igaüks võib planeerida just endale sobiva kalastusretke. Rahvusvahelise Harrastuskalapüügi ühingu (International Game Fishing Association) rekorditeraamatus asuvad Seišellid tipus või üsna selle lähedal.

Kaitsmaks kalavarusid ka tulevaste põlvede jaoks, on mitmed harrastuskalapüügiga tegelevad ettevõtted omaks võtnud püüa-ja-vabasta püügitehnika.

Kaasa võtta: ujumisriided ja päikesekaitsevahend


Päevane lõbureis katamaraanil

 • Meelelahutus
 • Terve päev

Luksuslik kiirkatamaraan ristleb Mahe, Praslini, La Digue’i ja teiste läheduses asuvate saarte ümber. Koolitatud ja kogenud laevapersonal pakub teile võimalusi kalastamiseks, snorgeldamiseks ja rannal grillimiseks. Nautige viie tärni väärilist teenindust ja unustamatut päeva India ookeani täiuslikel vetel.

Kaasa võtta: ujumisriided ja päikesekaitsevahend


Maaliliste vaadete lend

 • Meelelahutus
 • Pool päeva

Zil Air võib õigusega uhke olla Seišellide moodsaima teenindusele suunatud helikopteripargi üle. Külastajatele pakutakse ülimat ohutust, mugavust ja stiili koos kompromissitu pühendumisega ohutuskultuurile, ühesõnaga eeskujulikku teenust, just nii nagu võikski tipptasemel lennundusteenuse osutajalt oodata.

Seišellide silmapaistvat ilu saab kõige paremini nautida õhulennult. Selleks on võimalik saarte ümber teha närvekõditav helikopterilend (max 4 reisijat). Avastage varjatud abajad, rannad ja mägismaa. Lend viib üle ja ümber saarte, näete hunnituid valge liivaga randu, püstloodis kaljusid, metsaga kaetud mäekülgi, kaugemal paistvaid saari ja palju muud.

Kaasa võtta: ujumisriided ja päikesekaitsevahend


Praslin & La Digue

 • Meelelahutus
 • Terve päev

Võtke ette terve päeva kestev külastusretk kahele Seišellide võluvaimale saarele: Praslin’ile ja La Digue’ile. Väljasõit Mahé’lt nautimaks hommikut Praslini looduslikus paradiisis; seejärel lõdvestuge ja laske end kaasa kanda La Digue’i ajatul ja rahulikul atmosfääril.

Päev algab hommikuse laevasõiduga Praslinile, suuruselt teisele Seišellide saarele. Saabumine maailmapärandialale Valle De Mai’sse, mille on kuulsaks teinud seišellipalmi omapärase kujuga hiigelseemned. Siin asub umbes 7000 seišellipalmipuuga ürgmets, mis on koduks veel ühele saare endeemsele liigile – haruldasele mustale papagoile.

Jalutage mööda looklevaid metsaradu ning püüdke tabada ainulaadse musta papagoi hüüet.

Läheme tagasi mugava katamaraani pardale ning suundume La Digue’ile; 15-minutilise meresõidu ajal on teil lootus näha delfiine oma loomulikus keskkonnas.

Nautige oivalist lõunasööki ühes saare parimatest restoranidest.

La Digue’i saart iseloomustab ikka veel möödunud aegade rahulik ja stressivaba kulgemine. Imetlege maalilist sadamat, ehedaid kreooli arhitektuuri näidiseid ja L’Union Estate maavalduse taastatud veskit. Siin saate näha kookospähklite töötlemise kõiki etappe alates töömahukast kesta lõhkumisest kuni sisu eemalduseni, edasi kuidas kookos pannakse härgade jõul töötavasse veskisse, kus sellest pigistatakse välja õli. Tehke väike lõbusõit lahtiste külgedega veoautos ühte maailma tuntumasse randa — Anse Source D’Argent’i, mis on kuulsaks saanud omapäraste kivimoodustiste tõttu ja kus on pildistatud ka Miss World’i võistluse tarbeks.

Kaasa võtta: ujumisriided ja päikesekaitsevahend

 

Viisatingimused riiki sisenemisel:

Eesti kodaniku pass:
Viisavaba kuni 90 päeva 180 päeva jooksul.
Seišelli rahvusvahelisel lennuväljal tuleb taotleda tasuta sissesõiduluba (Visitor’s permit),
milleks on vaja immigratsiooniametile esitada järgmised dokumendid:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi
– edasi-tagasi lennupiletid (prinditud kujul, igale reisijale eraldi) – hotelli
broneering/vautšer (prinditud kujul, igale reisijale eraldi)
– piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi perioodiks (vähemalt 150 USD
päevas/inimese kohta – sularaha või krediitkaart; ei ole vajalik tõendada pakettreisi
puhul)
– soovitav tervise- ja reisikindlustus kogu riigis viibimise perioodiks

Vene kodaniku pass:
Viisavaba kuni 30 päeva.
Seišelli rahvusvahelisel lennuväljal tuleb taotleda tasuta sissesõiduluba (Visitor’s permit),
milleks on vaja immigratsiooniametile esitada järgmised dokumendid:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi
– edasi-tagasi lennupiletid (prinditud kujul, igale reisijale eraldi) – hotelli
broneering/vautšer (prinditud kujul, igale reisijale eraldi)
– piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi perioodiks (vähemalt 150 USD
päevas/inimese kohta – sularaha või krediitkaart; ei ole vajalik tõendada pakettreisi
puhul)
– soovitav tervise- ja reisikindlustus kogu riigis viibimise perioodiks
Kohustuslik on reisile kaasa võtta lisaks passile ka reisi lõpuni kehtiv ID kaart (Eestisse
sisenemiseks).

Eesti hall välismaalase pass, olemas elamisluba Eestis:
Viisavaba kuni 30 päeva.
Seišelli rahvusvahelisel lennuväljal tuleb taotleda tasuta sissesõiduluba (Visitor’s permit),
milleks on vaja immigratsiooniametile esitada järgmised dokumendid:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi
– edasi-tagasi lennupiletid (prinditud kujul, igale reisijale eraldi)
– hotelli broneering/vautšer (prinditud kujul, igale reisijale eraldi)
– piisavate rahaliste vahendite olemasolu kogu reisi perioodiks (vähemalt 150 USD
päevas/inimese kohta – sularaha või krediitkaart; ei ole vajalik tõendada pakettreisi
puhul)
– soovitav tervise- ja reisikindlustus kogu riigis viibimise perioodiks
Kohustuslik on reisile kaasa võtta lisaks passile ka reisi lõpuni kehtiv ID kaart (Eestisse
sisenemiseks).

Täiendavate küsimuste korral pöörduge palun lähimasse Seišellide saatkonda:
Seišelli Vabariigi saatkond Brüsselis
28 Boulevard Saint Michel, 1040 Brussels
Tel: (+32 2) 733 60 55
Faks: (+32 2) 732 60 22
E-mail: brussels@seychellesgov.com

Tagasi blogisse