Seišellid

Puhkusereisid Seišellidele

Väljumised Tallinnast 04.11; 18.11; 02.12; 16.12.2002
13.01.20223; 27.01; 10.02; 24.02;

Küsi personaalset pakkumist info@fantaasiareisid.ee või kasutage meie otsingusüsteemi.

 

KUURORDID

ANSE BOILEAU

Lennujaamast kõigest 12 km ja olete juba väga rahulikus kuurordis Anse-Boileau. Pikale veninud rand kuldse liivaga ulatub aeglaselt vette, mispärast ei leia te paremat kohta, et imetleda koos perega India ookeani taevasiniseid laineid. Rand on ka kalameeste töökohaks ning seetõttu on siin väga palju ilusaid paadikesi. Kuurort on ideaalne koht loojangute jälgimiseks, seepärast Anse-Boileau’sse tuleb palju inimesi, kes armastavad teha fotosid. Sellelt kuurordilt võib läbi naaberküngaste minna matkama ilusale matkarajale.

ANSE ROYALe

Turistide lemmik kärarikas Anse Royale võib pakkuda väga palju: suurepärastest vaadetest kuni mitmekülgsete veelõbustusteni. Läbipaistev ja kristallpuhas madal vesi sobib ideaalselt nii lastega puhkuseks kui ka vees aktiivse puhkuse harrastajatele. See on ideaalne koht, et proovida veepealset sukeldumist ja surfamist. Lähedal asub väga palju restorane ja mitmekülgseid pisikesi külalistemaju. Kuigi rand meelitab väga palju turiste, on see nii suur, et igaüks leiab endale privaatse koha. Kuurordil, mis asub lennujaamast kõigest 12 km kaugusel, tasub külastada samuti ilusat otse ookeanile suunatud kirikut.

BAIE LAZARE

Pimestavalt valge liiv, ilusad graniidist kaljud ja taevasinine vesi on vaade Baie Lazare lahest, mis on poolkuu kujuga. Luksuslikud hotellid selle loodusime kõrval pakuvad eksklusiivset puhkust. Baie Lazare’i pürgivad veepealse sukeldumis-surfamise harrastajad. See koht meelitab ka paljusid fotograafe, kes soovivad pildistada loomulikke valge liivaga randasid. See veidi rahulikum kuurort on tuntud veel ka selle poolest, et kohalikud elanikud leidsid siin piraatide peidetud aarde. Baie Lazare asub lennujaamast kõigest 18 km kaugusel.

BEAU VALLON

Kõigest 14 km kaugusel lennujaamast asuv Beau Vallon on kõige populaarsem kuurort Mahe saarel, millel paikneb Seišelli saarte üks kõige pikem rand. Siin on suurepärases koosluses imestusväärne maastikuvaade ja lõbustuste hulgaline valik ideaalselt arenenud infrastruktuuriga. Kuldne liiv ja madal vesi meeldivad igale reisijale. Eemal ookeanis mulisevad lained, mis üllatavad oma ideaalsusega ning meelitavad siia kuurordile ka paljusid surfajaid ja veelohe harrastajaid. See on ideaalne koht aktiivseks ajaveetmiseks, erinevate veeprogrammide ja unustamatu ööelu armastajatele.

BEL OMBRE

Asudes populaarse Beau Vallon’i kõrval on see kuurort suurepärane valik neile, kes tahab olla aktiivne, kuid samas veeta aega rahulikus ja unikaalses kohas. Bel Ombre kaldad on kaetud järskude kaljudega, millelt avaneb suursugune vaade. See on ideaalne koht neile, kellele meeldib jalutada looduses. Mugav on see, et imestamapanev rand Beau Vallon asub täpselt kõrval, seepärast püüate kaks jänest korraga — naudite rahu ja saare kõige ilusamat randa koos hulgaliste lõbustustega. Bel Ombre asub lennujamast kõigest 16 km kaugusel.

GRAND ANSE

Veel üks imeline alternatiiv eraklikuks ja rahulikuks puhkuseks on Grand’Anse, mis asub lennujaamast kõigest 17 km kaugusel. Randa kaunistavad imelised kaljud, mis annavad sellele kohale erilise karisma. Vesi lahes on suhteliselt sügav ning seetõttu sobib see koht kõige paremini surfingu ja looduses metsiku lõbutsemise harrastajatele. Kuurordil on mitu suurepärast hotelli ja restorani, mis pakuvad ülimaitsvaid roogasid. See on suurepärane valik eriliseks puhkuseks, et pildistada ja nautida aega eemaldunud kohas.

POINTE AU SEL

See kuurort asub lennujaamast lõuna suunas kõigest 9 km kaugusel ning on koht, mida hindavad rahu ja elavuse koosluse harrastajad. Ilusaim kuldne rand ja pimestavalt läbipaistev vesi köidavad eriti, sest ümber ei ole puhkajate inimmasse. Kohalikud kutsuvad seda eraldunud kohta veel ka ideaalseks rannaekskursioonide korraldamise kohaks. Veepealne sukeldumine jätab siin unustamatud muljed ning pronks päevitus tuletab veel pikemat aega meelde seda imelist paradiisinurgakest. Pärast puhkust looduses olete oodatud hulgalistesse lähedal asuvatesse poekestesse, suurepärastesse hotellidesse ja restoranidesse.

PORT GLAUD

Väiksem ja eemal asuv rand Port Glaud sobib eriti hästi rahuliku ja erakliku puhkuse harrastajatele. Vahest saate siin olla isegi täielikus üksinduses. Sellegi poolest kuurort, mis asub lennujaamast kõigest 22 km kaugusel, võib pakkuda hulgaliselt suurepäraseid teenuseid. Siin on piisavalt restorane, hotelle ja poekesi. Seda kuurorti kutsutakse üheks kõige maalilisemaks, sest siit võib näha ookeanis olevat saarekest. Mõõna ajal võib temani isegi jalgsi jõuda.

TAKAMAKA

Kuldse liivaga rand Takamaka meelitab turiste ideaalse mere, palmide ja Takamaka puude kombinatsiooniga. Kuurordist, mis asub lennujaamast 18 km kaugusel, räägitakse tihti, et oma erilise iluga võib see ka kõneoskuse ära võtta. See on suhteliselt rahulik ja eemal asuv kuurort. Takamaka rand on suurepärane koht veepealse sukeldumise ja rahuliku puhkuse jaoks. Rannast veidi eemal asub mitu suurepärast hotelli. Minnes rannale jalutama ärge imestage, kui kohtate hiidkilpkonnasid, sest see on nende eriti lemmik koht.

 

MAHE SAAR

Mahe saar on kõige suurem Seišellide saarestiku arhipelaagis, kus elab kogu riigi absoluutne kogus elanikke (peaaegu 90%). Mahe saarel asub samuti ka riigi pealinn ja põhilennujaam Victoria. Kuigi see saar on arhipelaagis kõige tihedamini asustatud, siis pindalalt ei ole ta suur, kõigest 26 km pikkuselt ja 17 km laiuselt. Saare pinnamood on üsna huvitav ja künklik.

Seišelli mäe Rahvuspargis (Morne Seychellois National Park) asub ka riigi kõige kõrgem tipp, mida nimetatakse ka Seišelli mäeks (905 m). Mahe troopilistes metsades kasvavad väga haruldased taimeliigid, mida leidub ainult selles maailma nurgakeses, näiteks meduuspuu (jellyfish tree), sarracenia (pitcher plant), palju haruldasi orhideeliike. Nende nägemiseks saate minna matkale ühele saare matkarajale. Erilise ilu poolest erinev Mahe meelitab igal aastal massiliselt turiste, sest selle infrastruktuur on suurepäraselt arenenud, hulgaliselt heade hotellide ja kvaliteetsete teenustega turistide jaoks. Saarel on imeliselt ilusad pikad valge liivaga metsikud rannad, looduses puhkamise kohti ning ka linnatänavatel on mida vaadata. Tasub külastada kohalikke galeriisid, muuseume, botaanikaaeda, karismaatilisi poode ja pisikesi kohvikuid. Uute maitsete otsingul soovitatakse piiluda tehastesse, kus valmistatakse rummi või teed. Mahe’l on väga mugav ühendus ka teiste Seišellide saartega, millele tasub kindlasti kulutada päev kuni kaks.

 

MIDA VAADATA

VALLEE DE MAI RAHVUSPARK

Üks maailma väiksemaid orge, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse, mis säilitab oma põlised troopilised metsad oma ainulaadse taimestiku ja loomastikuga. Siin saab näha rändrahne, madusid, roomajaid, erinevaid linnuliike ja imetajaid ning ka erinevaid palmipuid. See org on ainus koht, mis sobib palmipuudele, et toota merekookost, mida tuntakse ka kui Coco de Mer nime all. Need on hiiglaslikud kookospähklid, mis kaaluvad üle 20 kilogrammi ning peegeldavad täpselt meeste ja naiste anatoomiat.

PRASLIN SAAR

Praslin on Seišellide suuruselt teine saar, mis on 3-tunnise paadisõidu kaugusel Mahest. Praslin on väike, kuid väga mitmekesise taime- ja loomariigiga. Saar kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse, sest see on ainus koht, kus kasvab looduses topelt kookospähkel. See on üks vähestest inimeste poolt puutumatutest saartest. Kui kindral Gordon tuli saarele rohkem kui sada aastat tagasi, arvas ta, et leidis tõelise Eedeni aia. Saarel nägi ta kahekordset kookospähklit, mis meenutas täpselt naise olemust.

 

 

Tagasi blogisse