Hotellid vaid täiskasvanutele

Täiskasvanute hotellid pakuvad rahulikku ja lõõgastavat puhkust ilma laste sagina ja mürata, luues ideaalse keskkonna romantilisteks puhkusteks või lihtsalt vaikuse nautimiseks. Need hotellid keskenduvad täiskasvanute vajadustele, pakkudes sageli kõrgema kvaliteediga teenuseid, nagu spaad, gurmeerestoranid ja mitmesugused vaba aja veetmise võimalused, mis on loodud täiskasvanute eelistusi silmas pidades.

Hotellid Türgis:

MICHELL HOTEL SPA BEACH CLUB 5*

Üks soodsamaid täiskasvanutele suunatud hotelle Türgis. Asub Alanya lähedal (u 8km kaugusel )ja u  500 meetri kaugusel oma erarannast. Randa pääseb maa-aluse käigu kaudu. Territoorium ei ole väga suur. Kiidetakse toitlustust. Töötab ultra kõik hinnas kontseptsiooni baasil.

SELENE BEACH & SPA HOTEL 5*

Selene Beach Spa Hotel for Adults asub Avsallaris u 20 km kaugusel Alanyast. Pakub ultra kõik hinnas teenust. Väga kiidetakse toitude ja jookide taset ultra kõik hinnas teenusega. Animatsioon on tagasihoidlik.

THE RAGA SIDE 5*

Raga Side on luksuslik viie tärniga „fine dining“ ultra kõik hinnas hotell Side antiiklinna lähedal. Toitlustus ja joogid on väga kõrgel tasemel.

ADAM AND EVE ADULTS ONLY HOTEL 5*

Hotell asub lennujaamast u 35km kaugusel Belekis. See on nii-öelda peo hotell, väga aktiivne animatsioon ja kõva muusika. Töötab ultra kõik hinnas konsptsiooni alusel.

BALMY BEACH RESORT KEMER 4*

Balmy Beach Resort Kemer – ainult täiskasvanutele mõeldud lukshotell, mis asub otse Vahemere ääres. Taseme poolest vastab kindlasti 5*. Täiesti uus hotell, avatud 2023 aastal.Hotellis on mugavad ja elegantselt sisustatud toad ja sviidid. Balmy Beach Resort Kemer sobib ideaalselt puhkuseks noortele ja paaridele.

 

Kreeka hotellid:

INDIGO INN CASA 4*

Hotell asub Hersonissoses Kreetal. Väike ja ilus boho-stiilis hotell. Pakub hommiku- ja õhtusöökidega toitlustust. Booking.con hinnangud on väga kõrged.

VASIA ORMOS HOTEL 4*

Hotell on Kreetal Agios Nikolause piirkonnas, kõigest 1,5km kaugusel jahisadamast. Hotellil on 2 basseini. Rand on kohe kõrval (toolid ja varjud rannas tasulised).

COOK`S CLUB HERSONISSOS 4*

Hea hinna ja kvaliteedi suhtega 4* hotell Hersonissose keskuses. Rand on u 250m kaugusel. Väga kiidetakse hotelli toidukvaliteeti ja Spa teenuseid.

PYRIA HOTEL 4*

Täiesti uus boho stiilis hotell, avatus alles 2024 mai. Väga ilusad ja maitsekad toad, mõnus basseiniala.

LINDOS VILLAGE 5*

Väga ilusa ja suure terriotooriumiga hotell Rhodosel. Randa on u 400m. Tähelepanu tuleb pöörata, et hotell on mäenõlval ja seal on palju treppe, mistõttu ei sobi liikumisraskustega inimestele.  Väga kiidetud toitlustus.

BOUTIQUE 5 HOTEL & SPA 5*

Boutique 5 Hotel & Spa asub Kiotari ranna ääres Rhodosel, külakeskusest vähem kui 3 km kaugusel. Hotellil on privaatsed basseinid ja moodne spaa ning toad on panoraamvaatega merele. Väga kõrge tagasiside nii Booking.com kui ka Tripadvisori lehel.

 

Küsige täpset pakkumist info@fantaasiareisid.ee

Tagasi blogisse