HINNATUD ALDEMARI KETI HOTELLID!

Tutvustame Teile maailmakuulsat hotelli ketti:

Me kõik vahel vajame puhkust, kuid samas tahaks ka midagi erilist. Selle eest hoolitsevad Aldemari hotellid, kus on laitmatu teenindus, hõrk söök ning maitsvad ja kvaliteetsed joogid. Aldemarid on ühed parimad hotellid Kreekas!

ALDEMAR CRETAN VILLAGE BEACH RESORT 4+ *
Hotell koosneb 2- ja 3-korruseliste majakeste kompleksist, mis on ehitatud Kreeta küla stiilsi. Suur roheline territoorium, hästi arenenud infrastruktuur lastele. Aktiivne päevane animatsioon ja õhtune meelelahutus. Kuna territooriumil on palju treppe ei ole see hotell mugav liikumisraskustega klientidele või beebivankritega liikumiseks. Sobib aktiivseks puhkuseks lastega peredele. Paljusid teenuseid pakub hotell ainult kõrghooajal ja/või vastavalt ilmastikutingimustele. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.


Hind alates 717.-

ALDEMAR KNOSSOS ROYAL BEACH RESORT 5 *

Suure, ilusa ja rohelise territooriumiga hotell. Suurepärane teenindus ja toitlustus. Lastesõbralik infrastruktuur. Hotell asub Royal Mare Thalasso & SPA keskusest viieminutilise jalutuskäigu kaugusel, pakutakse tasuta shuttle-teenust. Kõrgetasemeline hotell lastega perepuhkuse veetmiseks. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.


Hind alates 684.-

ALDEMAR KNOSSOS VILLAS LUXURY
RESORT 5 *

Suur ja arenenud infrastruktuuriga territoorium, kaasaegsed villad. Suurepärane toitlustus ja laitmatu teenindus. Hotell asub thalasso & spaakeskusest (suur valik erinevaid näo-ja kehahooldusprogramme) viieminutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotell nõudlikule puhkajale, kes hindab mugavust ja rahulikku õhkkonda. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.


Hind alates 674.-
ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE BEACH RESORT 5 *
Hotellil on suur haljastatud hotelliala, lai rannariba. Hotell on saanud World Travel Awards auhinna Europe’s Leading Beach Resort 2012. Lai valik tube, palju restorane ja arenenud infrastruktuur. Sobib aktiivseks perepuhkuseks.


Hind alates 723.-
ALDEMAR ROYAL MARE LUXURY RESORT + THALASSO 5 *
Suur ja kena territoorium. Suurepärased numbritoad, hea toitlustus, kõrge teenindustase. Päevane ja õhtune meelelahutusprogramm on rahulik. Kõrgetasemeline hotell sobib igale maitsele. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.


Hind alates 689.-
ALDEMAR ROYAL OLYMPIAN LUXURY RESORT + SPA 5 *
World Travel Awards poolt 2012.aastal Europe’s Leading Beach Resort tunnustuse saanud hotell. Hotelli personal räägib lisaks muudele võõrkeeltele ka vene keeles. Lai valik erinevaid majutusvõimalusi, restoranid, arenenud infrastruktuur. „Kõik hinnas“ toitlustus pakub tervislikke toiduvalikuid. Elements All inclusive Dine Around sisaldab endas – VIP hommikusöök La Pergola restoranis, 1 päev talassoteraapia e meriravi 3 protseduuri, jooga ja pilates. Kõikide a la carte restoranide külastuse võimalus. Aldemar Royal Olympian Luxury Resort + Spa sobib luksusliku puhkuse hindajale. Hotellil on Aldemar Olympian Village Beach Resort hotelliga ühine hotelliala. Seepärast sobib aktiivse perepuhkuse veetmiseks.
Hind alates 714.-
Tagasi blogisse