Oluline info seoses koroonaviirusega!

Kallid kliendid,

Alates tänasest avati Eesti piirid enamikule Euroopa riikidest saabuvatele inimestele. Eestisse reisija karantiinikohustus sõltub sellest, kas riigist, kust inimene tuleb, on koroonaviirusesse nakatunute suhtarv suurem kui 15. See tähendab, et asukohariigis peaks nakatunuid olema 15 või vähem inimest 100 000 elaniku kohta viimase 14 päeva jooksul. Inimesed, kes saabuvad Eestisse kõrgema nakatunute suhtarvuga riigist peavad Eestisse jõudes jääma kaheks nädalaks karantiini. Infot riikide ja karantiininõuete kohta uuendatakse igal reedel. Detailsem info on leitav järgnevalt lingilt:  https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele

Ka Tallinna Lennujaam on sätestanud alljärgnevad reeglid ja palub neid järgida:

  • Kui oled haige või tunned end halvasti, jää koju, ära mine reisile.
  • Enne reisile minekut vii end kurssi sihtkoha reeglitega saabuvate reisijate osas, kuna need võivad erineda Eestis kehtivatest reeglitest. Samuti uuri oma lennufirma kodulehelt, kas ja millised nõuded kehtivad reisijatele lennukis, sest ka need võivad lennufirmadel olla erinevad: mõne lennufirma puhul võib maskide kandmine olla kohustuslik.
  • Palume kõigil reisijaid saatma- või vastu tulnud inimestel hüvasti jätta ja tervitada väljaspool reisiterminali ning reisiterminali ruumidesse mitte siseneda.
  • Lennujaamas kehtib 2+2 reegel. Hoia teiste inimestega võimalusel alati piisavat distantsi.
  • Pese käsi vähemalt 20 sekundit ja kasuta desinfitseerimisvahendit, mis on välja leitavad üle terminali.

Hetkeolukorrast saate lugeda Majandus- ja Kommunikatsiooni ministeeriumi koduleheküljelt aadressil https://www.mkm.ee/et

Järgnevalt oleme välja toonud reisikorraldajate tingimused reiside muutmise osas. Palun lugege oma reisilepingust, kes on vastutav reisikorraldaja, see on välja toodud ka arvel.

 

TEZTOUR – KLIKI SIIA! 

NOVATOURS – KLIKI SIIA!

TUI BALTICS – KLIKI SIIA!

….

Kõikidega reisijatega võetakse ühendust ja koos leiame lahenduse antus olukorras!

Soovime Teile tervist ja rahulikku meelt. Loodame, et see ulmeline olukord möödub kiiresti ja me tavapärane elu taastub peatselt. Hoidke end ja oma lähedasi!

 

Olge terved!

 

Tervitades

Fantaasia Reiside kollektiiv

Tagasi blogisse