KOOLIVAHEAEG TÜRGIS TOP 10!

Koolivaheaeg on alati parim aeg, mil minna puhkama koos perega. Rõõmsad mälestused lapsepõlvest saadavad meid kogu elu ja teevad tuju heaks veel peale pikki aastakümneid! Kingi ka oma lapsele kauneid mälestusi ja veetke koos tore kevadkoolivaheaeg sooja päikese ja palmide all! 

Parimad pakkumised väljumisele 22.04.2021 – esimene sissemakse vaid 20 EUR/inimene!

NUMA KONAKTEPE HOTEL 4*, kõik hinnas al. 399.-

Ligikaudu 110 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 12 km kaugusel Alanya keskusest, ~ 500 m rannast (teisel pool teed).

WATER SIDE RESORT & SPA 5*, ultra kõik hinnas al. 429.-

Kaasaegne hotell, hästisisustatud numbritoad, omas kategoorias tagasihoidlik toitlustus.  Hotellis peatuvad enamjaolt turistid Euroopast. Sobib paaridele ja rahulikuks perepuhkuseks.

HAYDARPASHA PALACE 5*, ultra kõik hinnas al. 469.-

Uus hotell originaalse arhitektuuriga ja avarate tubadega. Erinevad meelelahutused lastele ja täiskasvanutele, hea animatsioon. Avar rand, vee sissepääsu juures on kive, soovitame spetsiaalseid jalatseid. Hotell sobib puhkuseks peredele ja noortele.

SEA PLANET RESORT & SPA 5*, kõik hinnas al. 475.-

Mereäärne perehotell koos sadamakai ja erarannaga. Hotelli välibasseinid sobilikud ka väikeste lastega peredele. Aasub ~72 km kaugusel Antalya lennujaamast ja 17 km kaugusel Side kesklinnast.

HOTEL TURAN PRINCE  5*, kõik hinnas al. 479.-
Haljastatud hotelliala, aktiivne meelelahutus, saab valida kahe majutuse vahel: Hotel mere ääres või Park piirkonnas üle tee. Sobib aktiivseks perepuhkuseks, s.h koos lastega. Noorpaaridele pakutakse saabumise päeval pudel vahuveini, maasikaid, šokolaadi. Numbrituba dekoreeritakse vastavalt. Numbritoas on hommikumantlid ja sussid. Järgmisel hommikul tuuakse hommikusöök numbrituppa.

DOSINIA LUXURY RESORT 5*, ultra kõik hinnas al. 482.-

Hotell asub Beldibi piirkonnas ja pakub erinevad majutusevõimalusi, hotelli peahoone on rannast üle tee.

AZURA DELUXE 5*, ultra kõik hinnas al. 493.-

2015 aastal avatud hotell. Moodsas interjööris on kasutatud heledaid toone. Hotell pakub terve päeva meelelahutust ja sportimisvõimalust nii lastele kui täiskasvanutele. Hotell asub Avsallari küla lähedal. Sobib perepuhkuseks.

CRYSTAL DE LUXE RESORT & SPA 5*, ultra kõik hinnas al. 499.-
Kemeri kesklinna lähedal asuv kaasaegne hotell on pälvinud eelmistel hooaegadel klientide heakskiidu. Hotelli vastas on 3 ööklubi. Väike hotelliala. Sobib aktiivseks perepuhkuseks.
LONG BEACH RESORT & SPA 5*, ultra kõik hinnas al. 539.-
Kaasaegse disainiga numbritoad. Majutuda saab peamajas, hubastes villades, suvemajades. Hotellialal basseinid, suur veepark, miniklubi. Sobibmugavustega perepuhkuseks.
AKKA ANTEDON 5*, premium ultra kõik hinnas al. 579.-
Avara ja haljastatud hotellialaga hotell. Kaasaegses stiilis numbritoad. Hotell pakub ka mitmetoalisi numbritube, mis sobivad perepuhkuseks koos lastega. Hotellis tegutseb miniklubi erinevas vanuses lastele, lastele on pakkumisel erimenüü alusel valmistatud toit, veepark, erinevad basseinid. Sobib perepuhkuseks koos lastega.
Tagasi blogisse