Oluline info seoses koroonaviirusega!

Kallid kliendid,

mõistame, et koroonaviiruse levik ja eriolukord teeb murelikuks. Püüame antud olukorras säilitada rahu ja julgustame Teid tegema edaspidiseid reisiplaane, väljaspool eriolukorra tingimusi.

Eestist väljuvad reisid on tühistatud al. 14.03-31.05.2020 … infot täiendatakse vastavalt uue info laekumisel. 

Olukord on erakorraline ja enneolematu kogu riigi jaoks ning meil ei ole kiireid vastuseid, kuna info valitsuselt muutub ja täieneb koguaeg. Palun andke meile aega asju läbi mõelda, kõik saavad vastused.

Eestisse sisenejad peavad jääma kaheks nädalaks isolatsiooni. See tähendab, et isolatsiooni tuleb jääda kõigil reisilt saabuvatel inimestel sõltumata, millisest piirkonnast saabutakse. Olukord maailmas muutub kiiresti, järjest suurem osa riike kehtestab lühikese etteteatamisega liikumispiiranguid ning katkevad transpordiühendused. Selle tulemusel ei saa osadesse riikidesse enam siseneda või väljuda või võib sattuda isolatsiooni.

Kliendid, kes keelduvad naasmast varem, kui on nende broneeritud reisi lõppkuupäev, tuleb neil kirjalikult kinnitada ja allkirjastada dokument oma vabal tahtel tagasilennust keeldumise kohta. Selle kinnitusega võtab klient ühtlasi kogu vastutuse oma tagasilennu eest endale. 

Hetkeolukorrast saate lugeda Majandus- ja Kommunikatsiooni ministeeriumi koduleheküljelt aadressil https://www.mkm.ee/et

Järgnevalt oleme välja toonud reisikorraldajate tingimused reiside muutmise osas. Palun lugege oma reisilepingust, kes on vastutav reisikorraldaja, see on välja toodud ka arvel.

 

TEZTOUR – KLIKI SIIA! 

NOVATOURS – KLIKI SIIA!

TUI BALTICS – KLIKI SIIA!

 

KIDY TOUR

27.04

Seoses sellega, et valitsus pikendas Eestis eriolukorda, on kõik väljumised Türki peatatud kuni 21.05 (kaasa arvatud). Klientidele, kellel broneeritud reis Türki 2020 aasta mai väljumistele – anname võimaluse samadel tingimustel muuta (ilma bürookuluta, sama hinnaga) 2021 mai väljumistele. Lisaks saab muuta järgmise hooaja reisikuupäeva üks kord vastavalt muutmise päeval kehtivale müügihinnale hiljemalt 21 päeva enne väljalendu.

  • Uues broneeringus peab olema sama hotell, sama toatüüp, sama reisi kestus, samad reisijad ja nimed. (kui muutub lapse vanus, nt infant saab uue reisi ajaks 2 aastaseks või broneeringus olev laps muutub hotelli kriteeriumite järgi täiskasvanuks siis tuleb kirjutada meile eraldi ja arvutame uue hinna). Reisikuupäevad ei tohi erineda rohkem kui + -3 päeva

Pakkumine on kehtiv kuni 15.05.2020. Peale pakkumise lõppu hakkab kehtima süsteemis olev hind.

27.03

Seoses Eesti Vabariigis välja kuulutatud eriolukorra, ülemaailmse pandeemilise koroonaviiruse (COVID-19) tõttu on kõik väljumised Türki peatatud kuni 30.aprillini 2020. Kliendid, kes ostnud Türgi reisipaketi aprilli väljumistele, on võimalik muuta reisikuupäeva, kestust, hotelli  2020/2021 Egiptuse talvehooaja reisidele, Türgi 2020 hooajale või oodata Türgi 2021 hooaja müügi algust või jätta raha deposiiti kuni 31.märts 2021. Samuti on võimalik tasutud summa eest väljastada kinkekaart. Lisaks saab muuta järgmise hooaja reisikuupäeva üks kord vastavalt muutmise päeval kehtivale müügihinnale hiljemalt 30 päeva enne väljalendu. Teatud hotellidele oleme valmis pakkuma asendusreisi sama hinnaga, päringu alusel.

16.03

Reisikorraldaja Kidy Touri peamine prioriteet on klientide turvalisus. Võttes arvesse koroonaviiruse praegust olukorda ja vastutavate asutuste soovituste tõttu peatame 09.04 – 16.04 ajutiselt lennud Antalyasse. Kliendid, kes on ostnud Türgi reisipaketi 09.04-16.04 väljumistele, on võimalik muuta reisikuupäeva lisatasuta 2020/2021 Egiptuse talvehooaja reisidele samadel tingimustel või Türgi 2020 hooajale. Klientidel on võimalus 30 kalendripäeva jooksul alates sellest teadaandest valida järgmise hooaja jaoks sobiv reisikuupäev. Lisaks anname oma klientidele õiguse muuta järgmise hooaja reisikuupäeva üks kord ilma lisatasuta vastavalt muutmise päeval kehtivale müügihinnale mitte rohkem kui 30 päeva enne väljalendu.

13.03

Reisikorraldaja Kidy Touri peamine prioriteet on klientide turvalisus. Võttes arvesse koroonaviiruse praeguse olukorra ja vastutavate asutuste soovituste tõttu peatame alates teisipäevast ajutiselt lennud Hurghadasse. Kliendid, kes on ostnud Egiptuse reisipaketi märtsi-aprilli väljumistele, neil on võimalik muuta reisikuupäeva lisatasuta 2020/2021 Egiptuse talvehooaja reisidele samadel tingimustel või Türgi 2020 hooajale. Klientidel on võimalus 30 kalendripäeva jooksul alates sellest teadaandest valida järgmise hooaja jaoks sobiv reisikuupäev. Lisaks anname oma klientidele õiguse muuta järgmise hooaja reisikuupäeva üks kord ilma lisatasuta vastavalt muutmise päeval kehtivale müügihinnale.

 

….

Kõikidega reisijatega võetakse ühendust ja koos leiame lahenduse antus olukorras!

Soovime Teile tervist ja rahulikku meelt. Loodame, et see ulmeline olukord möödub kiiresti ja me tavapärane elu taastub peatselt. Hoidke end ja oma lähedasi!

 

Olge terved!

 

Tervitades

Fantaasia Reiside kollektiiv

Tagasi blogisse